Přehled pokojů

V nejvyšším druhém patře se nachází pokoje č. 1 a č. 2. Pokoj č. 1 je apartmán s možností spaní 2+ 2. Vybaven kompletní kuchyní, koupelnou a jídelnou. Pokoj č. 2 je menší pokojík hlavně určen pro ty, kteří chtějí svůj čas trávit venku a mít kde složit hlavu. Má svoji samostatnou koupelnu vedle pokoje, k dispozici je plně vybavená kuchyně o patro níže. Na pokoji rychlovarná konvice a TV. Velikost pokoje je cca 2×4 metry a k přespání 2 lůžka. Lze dobře kombinovat s pokojem č. 1, který je hned naproti.

V první patře se nachází tři pokoje č. 3, 4 a 5. Všechny tři pokoje mají společnou plně vybavenou kuchyň (sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí). Pokoj č. 3 má sociální zařízení přímo na pokoji a kapacita pokoje jsou až 4 soby. Pokoje č. 4 a č. 5 mají sociální zařízení vedle pokoje avšak pouze pro konkrétní pokoj. Pokoje č. 4 a č. 5 jsou dvoulůžkové. Všechny pokoje vybaveny TV.

V přízemí se nachází dva pokoje č. 6 a č. 7. Každý pokoj má vlastní kuchyň a sociální zařízení. Pokoje č. 6 a č. 7 jsou dvoulůžkové. TV na pokoji samozřejmostí. Pokoj č. 6 má menší okna viz foto pokoje.

Fotografie pokojů jsou k dispozici po rozkliknutí fotogalerie.

A WIFI máte??? MÁME!!! 🙂

logoPension